Sizlere Daha İyi Hizmet Verebilmemiz İçin izlediğiniz bölümlere yorum yaparak geri dönüşte bulunabilirsiniz.

Attack On Titan Anime İncelemesi | Attack On Titan İzle

ysadmin
08 Mar 2020
Attack On Titan Anime İncelemesi | Attack On Titan İzle

Anime izleme siteleri içerisinde anime severlerin beğenisine sunulan binlerce anime örneği arasında ne seçeneğinizi zorlanıyorsanız uzun bir süredir anime tutkunları tarafından en sağlam anime örneklerinden biri olarak göstilen “Attack On Titan” serisini önerebiliriz.

Shingeki no Kyojin adıyla da bilinen Attack On Titan, oldukça basit görünen bir konunun usta ellerde ne kadar iyi bir malzemeye dönüştüğünü ve büyük bir başarı elde ettiğini gözler önüne seriyor. Türkiye’den erişilebilen sitelerde yer almasının ardından Türk anime tutkunlarının da kısa sürede favorileri arasında gösterdiği Attack On Titan, tüm dünya genelinde izleyici bulan ve adeta anime dünyası için yeni bir furya başlatan başarılı bir içerik.

Daha önce Attack On Titan serisi ile tanışmadıysanız ve konusunu merak ediyorsanız, Attack On Titan, insanoğlunun Titan denilen dev insanımsı varlıklara karşı verdiği hayatta kalma mücadelesini anlatıyor.
Kıyamet sonrasını konu alan bilim kurgu anime filmleri ve bol miktarda aksiyon, karanlık fantezi ögelerini de içinde barındıran Attack On Titan seri bölümleri boyunca eski ve yeni olaylar arasında yaşanılan bağlantılar, flashbackler ile daha da renkli bir hal alıyor.
2013 yılında Tokyo Anime Ödülleri’nin en iyi anime ve en iyi yönetmen dallarında ödüle layık görülen Attack On Titans, bir manga uyarması… İlk çizimleri Hajime Isayama tarafından çizilen manga, ilk olarak Kodansha’nın Bessatsu Shōnen Magazine adlı aylık olarak yayınlanan bir dergide yayınlandı.


Attack On Titans, final yapmış olmasına rağmen anime dünyasında birçok kişinin hala favori animeleri arasında gösteriliyor. Bir diğer yandan da izleyicilerinde tekrar tekrar izleme gereksinimi duyuruyor. Çünkü Attack On Titan, macera, dram ve korku ögelerinin harmanlandığı herhangi bir anime değil. Gösterilen hikayenin altında derin bir alt hikayeye de sahip. Bu nedenle tekrar tekrar izleseniz dahi aynı sahnelerde farklı duygular hissedebilir, farklı düşüncelere dalabilirsiniz.
Gerçekçi çizimleri ile sizi kendisine hayran bırakacak olan Attack On Titan, merak duygusunu hiç yitirmeden aynı tempo heyecanı hissederek seri sonuna kadar soluksuz izleyeceğiniz bir anime örneği. Orijinal adı Shingeki no Kyojin oldan Attack On Titan, Türkçe’ye de Titan Saldırısı şeklinde çevriliyor.
Attack On Titan içerisinde yer alan karakter özelliklerini analiz ettiğinizde karşınıza her ulusu temsil eden distopik bir toplum yapısı ortaya çıkıyor. Yani her milletten izleyen anime izleyicisi, Attack On Titan içerisinde kendine ait bir şeyler bulacak dememiz mümkün.
Attack On Titan anime film, izledikten sonra büyüleyici dünyası, birbirinden farklı ve kendine has özelliklere sahip karakterleri, neredeyse her sahnede görmeye alışacağınız cesetler, çaresizlikten korkuya şaşkınlıktan meraka kadar hissettireceği karmaşık duyguların yanı sıra anime boyunca anime filme eşlik eden anime tema müzikleri ile de aklınızdan uzun yıllar çıkmayacak.

Yorumlar